Sunny Klima Servisi

Sunny Klima Servisi 444 3 319

Sunny Klima servisi hizmetleri vermekteyiz. Sizler için her model Sunny klimaların yerinde tamir ve bakım işlemlerini yapmaktayız. Sunny Klima montajı servisi hizmetleri de vermekte olan firmamız Sunny klimaların BTU boyutlarına göre fiyatlandırma yaparak nakliye ücreti talep etmeden söküm takım işlemlerini yapmaktadır. Sunny klimalarıniçin özel izole edilmiş set boru takımları da bulunmaktadır. Bu borular sayesinde kullanmakta olduğunuz veya kullanmak üzere olduğunuz klimaların daha yüksek derecede performans alımı sağlarsınız.

klima-servisleri-filo

Sunny klima servis ekiplerimiz

Sunny Klimaların zaman içerisinde maruz kaldığı değişik hava koşulları nedeni ile 6 ayda bir ve yılda 2 defa olmak üzere periyodik bakımlara ihtiyaç duyar. Bu bakımlar yaptırılmadığı sürece öncelikle kendi sağlığınıza zarar vermekle birlikte klimalar zarar görür. Bu klimaların ve sağlığınızda artı masraflara yol açar. Bunun için önleminizi almalı ve 6 ayda bir klimaların periyodik bakımlarını yaptırmalısınız. Klima bakımı hakkında daha fazla bilgi almak için Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.
Klima Servisi
İstanbul genelinde 8 servis şubemiz bulunmaktadır. Buna paralel olarak var alan mobil araçlarımız sayesinde aradığınız zaman 90% aynı gün servis imkanları sunmaktayız. Firmamız sadece İstanbul ilinde servis hizmeti vermekte olup, İstanbul ilinin iki yakası olan Asya(Anadolu) ve Avrupa yakalarına servis hizmetleri sunmaktadır.

Sunny Klima servisi, tam donanımlı ve ticari yüksek kapasiteli araçları klimalar ile ilgili tüm problemlerinizi müşterilerimize verdiğimiz zamandan şaşmayıp verilen zaman dilimi içerisinde profesyonel sunny klima servisi ekibi ile çözmektedir. Müşterilerini mağdur etmemek amacı ile müşterilerine her yapılan klima işlemleri ile ilgili bir servis formu ve bu servis formunun kesildiği tarihten itibaren olmak üzere değiştirilen parçalar için 1 yıl garanti vermektedir.

istanbul klima bakımı

Bize Çağrı Merkezi : 444 33 19 olan numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

3 Responses to Sunny Klima Servisi

  1. zekeriya emek diyor ki:

    Benim kumandam bozuldu nereden yeni bir kumanda bulabilirim.Sunny 1200 BTV 10 senelik.

    Önceden tesekkürler!.

  2. Erhan sahin diyor ki:

    Klima E4 arızası veriyor nedeni nedir ??

Trackbacks/Pingbacks

  1. Sunny Klima Servisi İkitelli 444 33 19
  2. Sunny Klima Servisi Başakşehir 444 33 19

Bir Cevap Yazın