Klima Tamiri Sunny

Sunny Klima Tamiri

Sunny klima Arızaları Tespiti ve Tamiri

                Sunny klimaların bakımları ve temizlikleri zamanında yapılmadığı zaman, bir süre sonra çeşitli arızalarla karşılaşılabilmektedir. Sunny klima arıza servisi elemanlarımız, Sunny klimalar ile ilgili yaşanılan her türlü problemin üstesinden, hızlı ve profesyonel çözümlerle gelmektedirler. Sunny klimalar çalışmamaya başlayarak, ısıtmayarak, soğutmayarak, gürültülü bir şekilde çalışarak, gaz kaçırarak, arızalarını belli etmektedirler. Sunny klima kart tamiri, gaz kaçağı tamiri, ısınma ve soğutma problemi tamiri, gibi tamirler, firmamız tarafından, oluşan arızalara göre çeşitli tekniklerle yapılmaktadır.

                Sunny klima Neden Çalışmaz?

Sunny klimaların çalışmamasına bağlı olarak oluşan sorunlar, elektrik prizi sorunu, güç kablosundaki sorun, dış ünite kartı arızası, açma – kapama düğmesi arızası, sensör problemi, gaz kaçırma problemi, kumanda veya sigorta problemi gibi çeşitli sorunlardan kaynaklanıyor olabilir.

                Sunny klima Soğutmuyor, Neden?

Soğutmama ve ısıtmama gibi problemlerde de genellikle sebepler, sensör ve kumanda problemlerine, fan sorunlarına, pervane kırılmasına, peteklerdeki kirliliğe, sinyal kablosundaki bozukluklara, gazın fazla veya eksik olma durumu gibi durumlardan kaynaklanmaktadır. Gaz kaçırmasının da kendi başına bazı nedenleri vardır. Bunlar;Klima Servisi

  • Vana arızaları,
  • Sunny klimanın çalışması durumunda, basıncın yükselmesi,
  • Dış ünitede bulunan hasar,
  • Borularda bulunan çatlak veya delikler,

gibi sebeplerdir. Sunny klimalardan su akması da yine arıza sebeplerinden bir tanesidir. Sunny klimaların su akıtmasında da diğer sorunlarda olduğu gibi bazı etkenler yer almaktadır. Var olan yıkıcı etkenler arasında, su haznesinde tıkanıklıkların olması, iç ünitede bulunan fan arızası, buzlanmaya bağlı oluşmuş tıkanıklıklar, gazın fazla veya eksik olma durumu, peteklerde oluşan kirlilik, delik ve çatlakların oluşması, montajdan kaynaklanan sorunlar, hortumda meydana gelen tıkanıklıklar ve dengenin bozulması gibi sebepler yer almaktadır.

Sunny klima fanı çalışmıyor, Sunny klima gürültülü ses çıkartıyor, gibi problemler, kullanıcılar tarafından bize iletilen Sunny klima arızalarından bazılarıdır. Sunny klima tamircisi olan profesyonel elemanlarımız, bu alanda da kolay ve hızlı çözümlerle, müşteri memnuniyeti odaklı hizmete önem vermektedir. Sunny klimaların gürültülü çalışmasını da tetikleyen bazı nedenler bulunmaktadır. Boru sisteminde bulunan ezilmeler, iç ünite ve dış ünitedeki dengesizlikler, iç ünite ve dış ünitelerin kapaklarının duruş biçimi, montaja bağlı olarak gelişen hatalar, ünitelerde bulunan fan problemleri, Sunny klima motorunun yaylarında meydana gelen sorunlar, aksam ve boruların birbirine sürtmesi ve cihazla bulunan gaz fazlalığı gibi sebepler, cihazların gürültülü çalışmasının sebeplerindendir.

Ürün satın alındıktan sonra, ürünü arıza oluşmadan, daha uzun sürede ve daha sağlıklı bir biçimde kullanabilmek için, rutin Sunny klima bakımlarının yapılması gerekmektedir. Sunny klima arızaları ve tamiri için, garantili ve uygun fiyatlara hizmet veren firmamıza ulaşarak, cihazlarının ilk günkü gibi yeni ve yüksek performanslı olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için, İstanbul’un her semtinde bulunan Sunny klima arıza servisleri arasındaki en güvenilir firmamızı, tereddüt etmeden arayabilirsiniz. Elde edebileceğiniz iletişim bilgilerimiz ve formlarımız, internet sitemizde bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir